Çim Çit çeşitleri ile Dekoratif Çit çeşitleri üretiyoruz.

info@cimcit.com
Tel : 0 (216) 561 66 06 – 08 Pbx
Pts – Cts : 9:00 -1800

Yaprak Çit ile bahçe ve mekanlarınızda zahmetsizce doğanın ve yeşilin konforuna sahip olacaksınız. Farklı çeşitleri ile sizlere birden fazla seçenek sunan Yaprak Çit modellerimiz uygulanması kolay ve dayanıklı yapısı ile mekanlarınıza dekoratif bir güvenlik sağlayacak.

Sizde bu konforu yaşamak istiyorsanız birbirinden güzel Yaprak çit çeşitlerimizi inceleyin.

Yaprak Çit’in Genel Özellikleri

Çim Çit uygulamaları gibi Yaprak Çit de, cafe ve restorant, yol kenarları, park ve tüm çevre düzenlemelerinde kullanılmakla beraber son zamanlarda iç mekan tasarımlarında da tercih edilmeye başlandı.

Özel olarakda istenilen , ölçü ve ebatlarda üretilebilen Yaprak Çit ürünleri genel talep  standartlarında stoklu olarak mevcuttur.

  • Paslanmaz tel üzerine kullanılır.
  • PVC malzemeden üretilir.
  • Alev almaz.
  • Solma, bozulma ve dökülmeye dayanıklıdır.
  • Yıkanabilir ve boya tutma minimum seviyededir.

Çim Çit Detaylar

Ağır ve yoğun bir bakım istemeyen Yaprak Çit, dekoratif bir üründür. Birden fazla çeşide sahip olması size zevkinize uygun seçim imkanı sunar.Çim Çit gibi Yaprak Çitlerde Kötü hava koşullarına dayanıklıdır; yağmur, kar, güneş gibi ağır hava şartlarında kolay yıpranmaz, minimum 5 yıl boyunca zarar görmeden kullanbilirsiniz. Üretiminde , paslanmaz telin üzerine monte edilen PVC bir malzeme kullanılmaktadır.

Hayır, Yaprak Çit boyutları müşteriler tarafından ayarlanabilir özellikte olan çeşidi ile size kolaylık sağlamaktadır. Tarafınızdan belirlenen boyutlara uygun olarak üretilmekte olan bu ürünler istenen boyutlara göre fiyatlandırılmaktadır.

Çim Çit Fiyatları

Yaprak Çit fiyatlandırmaları seçilen bitki çit türüne ve ebata göre değişmektedir.

Net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz veya bizimle irtibata geçiniz.Uzman ekibimiz size sadece en hızlı ve doğru fiyatlandırmayı sunmakla kalmayacak, uzman bir bakış açısı ile en doğru önerilerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.