Çim Çit çeşitleri ile Dekoratif Çit çeşitleri üretiyoruz.

info@cimcit.com
Tel : 0 (216) 561 66 06 – 08 Pbx
Pts – Cts : 9:00 -1800

Çim görünümlü çit giydirmeleri olarak bilinen çim çitler doğal görünümlü doğa ortamı oluşturmak amaçlı üretilmiş çevre çiti ve güvenlik ürünlerdir. Çimen çit – çimli çit – çim tel gibi adlarla üreticiye göre küçük farklılıklarla sunulmaktadır.

Size alanınıza veya tasarımıza uyacak şekilde uygun fiyatlı çim çitler içeren harika bir ortam tasarlamaktan memnuniyet duyarız.

Çim Çit Ürününün Özellikleri & Temel Faydaları

Çim Çit uygulamaları, cafe ve restorant, yol kenarları, park ve tüm çevre düzenlemelerinde doğa temalı ayraç olarak kullanılmaktadır.

Özel olarakda istenilen sıklıkta, ölçü ve ebatlarda üretilebilen çim çit ürünleri genel talep  standartlarında stoklu olarak mevcuttur.

  • Paslanmaz tel üzerine kullanılır.
  • PVC malzemeden üretilir.
  • Alev almaz.
  • Solma, bozulma ve dökülmeye dayanıklıdır.
  • Yıkanabilir ve boya tutma minimum seviyededir.

Çim Çit Detaylar

Çim çit, ağır ve yoğun bir bakım istemez, bu nedenle en çok tercih edilen dekoratif çit ürünüdür. Sadedir bu özelliği ile daha fazla mekanda dekoratif olarak kullanılır. Kötü hava koşullarına dayanıklıdır; yağmur, kar, güneş gibi ağır hava şartlarından etkilenerek kolay yıpranmaz, minimum 5 yıl boyunca zarar görmeden kullanbilirsiniz. Üretiminde , paslanmaz telin üzerine monte edilen PVC bir malzeme kullanılmaktadır.

Hayır, Çim Çit boyutları müşteriler tarafından ayarlanabilir özellikte olan çeşidi ile size kolaylık sağlamaktadır. Tarafınızdan belirlenen boyutlara uygun olarak üretilmekte olan bu ürünler istenen boyutlara göre fiyatlandırılmaktadır.

Tel Kalınlığı 1,50 mm
Tel Yüksekliği 100cm- 150cm- 200cm
Rulo Uzunluğu 10 mt
Kaplama PVC

Çim Çit Fiyatları

Çim Çit için fiyatlandırma yapılırken değişkenlik gösteren en önemli etkenler, kullanılacak olan malzeme ve ebatlandırmadır.

Net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz veya bizimle irtibata geçiniz.Uzman ekibimiz size sadece en hızlı ve doğru fiyatlandırmayı sunmakla kalmayacak, uzman bir bakış açısı ile en doğru önerilerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.